Home News Çfarë kunje policisë/ Patentën ia morën, Shkëlzen Berisha gjen zgjidhjen e paparë

Çfarë kunje policisë/ Patentën ia morën, Shkëlzen Berisha gjen zgjidhjen e paparë

681
0

Beri buje lajmi para 1 jave kur Policia i mori patentën për tejkalim shpejtësie djalit të ish- kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berishes.

Por ai ka gjetur një zgjidhje befasuese. Berisha ka postuar foton me partneren Armina Mevlani, dhe kjo e fundit që nget makinën teksa Shkëlzeni nuk mund të jetë shofer pasi nuk ka patentë.

Shkëlzeni shkruan patenta e re me humor për Armina Mevlanin.