Home News Cfare do te bejme me dasmat? Rama:Doni ta kaloni muajin e mjaltit...

Cfare do te bejme me dasmat? Rama:Doni ta kaloni muajin e mjaltit ne ventilator

480
0

Ne nje komunikim live ne facebook Rama u shprteh se asnje aktivitet ne ambjente te mbyllura me me shume se njerezit e familjes nuk lejohet.


Rama u shpreh:Cfare te bejme me dasmat?Nuk lejohet asnje aktivitet ne mjedise te mbyllura me me shume se njerezit e familjes nuk lejohet,nuk udhezohet,por nuk duhet te kete as vizita dhe as dreka e darka dhe jo me te kercasin dasmat,per cfare do te martohen njerezit ne keto dasma masive per te kaluar muajin e mjaltit me ventilator krah per krah njeri-tjetrit?