Home News Ç’do ndodhë sot pasdite? Manastirliu jep lajmin e papritur

Ç’do ndodhë sot pasdite? Manastirliu jep lajmin e papritur

410
0

Virusi sot një vit më parë ishte thjeshtë një lajm nga bota. Kjo ishte një krizë që e vuri në test sistemin tonë shëndetësor.


Janë 140 vende që nuk e kanë nisur ende va.ksinimin. Ne jemi ndër vendet që e kemi nisur va.ksinimin.Shqipërisë i është dashur të bëjë një kontratë me Pfizer.

Kanë mbërritur mbi 8000 doza deri tani dhe pritet lëvrimi i 8190 dozave të tjera sot tha Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu nga foltorja e Kuvendit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here