Nese carcafet nuk ju ndricojne me nga bardhesia atehere ju po beni keto 4...

0
Megjithese carcafet nuk lahen si xhinset apo pulovrat , gjithsesi ato duhen lare po kaq shpesh sa veshjet e trupit qe ne...

Gjyshja më thoshte gjithmone: Fut një pambuk në frigorifer, tani e zbulova përse… do...

0
Asnjëherë nuk është e këndshme të filloni përgatitjen e drekës apo darkës, të hapni frigoriferin dhe nga ai të nuhatni një erë...

Kini Kujdes: Si ti dallojme simptomat e alergjise nga Koro.navi.rusi?

0
Hunda e rrjedhshme, teshtitja, djegia e syve dhe ndonjëherë edhe skuqjet, simptoma që, në mënyrë të përpiktë, me ardhjen e pranverës, fillojne...

Thirrja e forte e Infeksionistit Britanik: Dilni sa me shume ne diell, nxehtesia e...

0
Qytetaret duhet te ekspozohen sa me shume ne diell sepse i ndihmon ne shkate.rrimin e koronavirusit. Kete e ka deklaruar nje infeksionist...

4 Shenja qe tregojne se mund ta keni kaluar Koro.viru.sin dhe nuk e keni...

0
Sipas eksperteve ka shume mundesi qe disa persona ta kene kaluar koronavirusin dhe mund te jene sheruar para se te niste zyrtarisht.Nese...

Mjeku Ethem Ramadani tregon se cila eshte vitamina qe mposht virusin dhe si mund...

0
Mjeku Ethem Ramadani ka deklaruar se vitamina C forcon imunitetin ne organizem dhe eshte per te gjitha viruset perfshire dhe koronavirusin.

Ekspertja jep lajmin e frikshem : Mos hani me byreke, ja cfare na ndodh...

0
Nje psikologe turke , Nejla Avci ka bere nje deklarate me te cilen i ka frikesuar te gjithe. Ajo ka thene se...

Mos e beso por eshte e vertete! Ja cfare ju ndodh kur hani spec...

0
Ushqimi pikant esht i preferuar per shume persona. Dihet se ky lloj ushqimi stimulon funksionimin e duhur te metabolizmit. Mirepo nese e...

Pastrimi i banjos gjate epidemise: Tre gjerat per te cilat duhet te keni ...

0
Ekspertet gjate gjithe kohes theksojne rendesine e higjienes personale,respiratore dhe higjienes se duarve ,nder me kryesoret eshte dhe pastrimi e dizenfektimi i...

Dy produktet bimore qe largojne virusin, Ylli Merja i keshillon qytetaret: Si te mbroheni...

0
Gjate intervistes se tij ai theksoi se dy jane produkte kryesore :hudhra dhe vaji i dafines Te mos bejme panik...

Recent Posts