Lajm i ke.q! Gjermania mbyll kufijtë, deri në këtë datë/ Nuk lejohen më as...

0
Gjermania do vazhdojë kufizimet në kufij tokësorë edhe për tetë ditë të tjera, tha një zëdhënës i Ministrisë së Brendshme gjermane.

Skënder Brataj paralajmërim b.ombë: Pranvera është kritike! Personalisht mendoj që duhen mbyllur…

0
Skënder Brataj duke folur mbi situatën me Covid-19 në vend tha se pranvera është kritike. Në tre ditët e...

Rikthehen tërmetet në vend, ja sa ishte magnituda e lëkundjes

0
Rikthehen lekundjet e termetit. Ka qene me magnitudë 3.5 të shkallës Rihter lekundja e mëngjesit të sotëm në Durrës.

LAJM I FUNDIT/ Mbyllet Tirana sot? Komiteti i Ekspertëve del me vendim, ja çfarë...

0
Shifrat e infektimeve, humbjes se jetes dhe situata ne spitale ka vene ne alarm qytetarët qe po flasin keto dite se pritet...

Zv. Ministrja paralajmeron shqiptaret: Karantine e plotë nëse nuk ..

0
Zv. Ministrja e Shendetesise Eugena Tomini është shprehur gjate nje interviste se ka një rritje të numrit të rasteve që kërkon shtrimin...

Greqia merr vendimin e ri, preken mijëra shqiptarë, ja çfarë parashikohet deri në mars

0
Në vijim të masave të marra nga qeveria greke mbi përballimin e situatës së krijuar për shkak të pandemisë COVID-19, kanë njoftuar...

A do futet vendi në karantinë? Rama dhe Manastirliu tregojne cfare do te ndodhe:...

0
Vendi yne vijon të kete një rritje shqetësuese të rasteve të reja dhe të numrit të vdekjeve nga covid19.

Mjeku shqiptar jep lajmin e rë.ndë, ja çfarë zbulon për Covid-in

0
Doktori Nevruz Caushaj, kardiolog i ftuar në ABC e Mëngjesit, ai u shpreh: Shtimi i humbjeve te jeteve nga...

Më në fund, Mjeku Pëllumb Pipero jep lajmin e mirë : Vendi do t’i...

0
Mjeku Pëllumb Pipero shprehet se në gjysmën e dytë të muajit mars do ketë ulje të shifrave të të prekurve.

Mbyllja e lokaleve dhe orar i ri kufizimi? Brataj: Duhet te pershtatemi, brenda 2-3...

0
SHefi i urgjences, Skënder Brataj shprehet se ai do ishte pro marrjes së një vendimi për kufizim të shërbimeve në lokale dhe...

Recent Posts