Një burrë 87-vjeçar zbulon se është shëruar nga koronavirusi. Reagimi i tij behet hit...

0
Fotografia e një burri 87-vjeçar i sheruar nga koronavirusi ka pushtuar fjalë për fjalë zemrën e të gjithëve. Vështrimi i tij shpresëdhënës,...

Telefoni rreziku më i madh i përhapjes së koronavirusit, shkencëtarët tregojnë se çfarë duhet...

0
Koronavirusi po gjunjezon shtete te medha por ne duhet te kunderveprojme me pasterti dhe me rregulla te reja pasi keshtu mund ta...

E semura i genjen, Stafi i Spitalit te Beratit ne karantine

0
Stafi mjekësor i Spitalit Rajonal Berat është vetëkarantinuar mesditën e sotme. Lajmi është bërë i ditur nga Drejtoresha e Spitalit Rajonal Berat, Edlira...

26-vjeçarja me koronavirus tregon per shenjat e para: Dy ditet e para ishin me...

0
Një vajzë 26-vjeçare nga Torino në një komunikim live ka treguar në një emision italian se është prekur nga koronavirusi dhe...

Raste te reja me koronavirusi në Shqipëri rritet ndjeshem numri, ja cilat jane qytetet...

0
Tjetër rritje e të prekurve nga koronavirusi, ku konfirmohen 33 të infektuar në Shqipëri, duke shtuar 10 raste të reja, nga 23...

Ja cfare parashikoi amerikani per Koronavirusin ne romanin e tij “The Eyes of Darkness”...

0
Nje liber qe flet per Koronavirusin.Behet fjale per The Eyes of Darkness, një roman thriller i shkruar në 1981 nga ...

Mjeku i diagnostikuar me koronavirus, dhe tregon hap pas hapi se si shfaqen simptomat...

0
Nga ditari i nje mjeku me koronavirus tregon se si jane simptomat e perditshme te virusit ai eshte 35 vjec nga Spanja...

NEWS U kthye para 2 ditësh nga Italia, pa u vetëkarantinuar! Kapet ‘live i...

0
Pasi eshte i infektuar dhe ka ardhur ne Italia ai duhet te rrinjte ne shtepi por djali ka dalur dhe leviz gjithe...

Italia po shperndan falas ilaçin që dha rezultate te mira për koronavirusin

0
Ministria e Shëndetësisë në Itali, njoftoi se ilaçi i përdorur për artrit reumatoid dhe që po jep rezultate të mira në rastet...

I sapo kthyer nga Italia, infe kton te dy prindërit. Dy raste të reja...

0
Ne qytetin e Elbasanin jane identifikuar dy raste me koronavirus. Kjo ka ndodhur pasi djali i tyre eshte kthyer...

Recent Posts