Mjeku i njohur jep mesazhin e fortë. Nuk ju kemi fshehur asgjë, por nga...

0
Pëllumb Pipero mjeku i njohur ka postuar nje shkrim ne rrjetet sociale se si ndryshoj vendi nga rasti i pare i koronavirusit. Ai...

E fundit. Shtohen rastet me koronavirus ne Shqiperi

0
Nga njoftimi i Drejtores se IShP Albana Fico rezulton seNë 24 orët e fundit nga ana e Institutit të Shëndetit Publik në...

Çfarë duhet të kemi patjetër në shtëpi në raste izolimi nga pandemia.

0
Megjithese u dyshua dhe u la gjate ne pritje, OBSH-ja e deklaroi se jemi ne nje gjendje pandemie te krijuar nga KoronaVirusi.Kujtojme...

Infektohet me koronavirus një mjek i spitalit të Durrësit, ja si eshte gjendja e...

0
Ne nje deklarate para medias zv/ministria e Shendetesise Mira Rakacolli ka bere me dije se, deri diten e sotme 13 Mars 2020,...

Një burrë 87-vjeçar zbulon se është shëruar nga koronavirusi. Reagimi i tij behet hit...

0
Fotografia e një burri 87-vjeçar i sheruar nga koronavirusi ka pushtuar fjalë për fjalë zemrën e të gjithëve. Vështrimi i tij shpresëdhënës,...

Telefoni rreziku më i madh i përhapjes së koronavirusit, shkencëtarët tregojnë se çfarë duhet...

0
Koronavirusi po gjunjezon shtete te medha por ne duhet te kunderveprojme me pasterti dhe me rregulla te reja pasi keshtu mund ta...

E semura i genjen, Stafi i Spitalit te Beratit ne karantine

0
Stafi mjekësor i Spitalit Rajonal Berat është vetëkarantinuar mesditën e sotme. Lajmi është bërë i ditur nga Drejtoresha e Spitalit Rajonal Berat, Edlira...

26-vjeçarja me koronavirus tregon per shenjat e para: Dy ditet e para ishin me...

0
Një vajzë 26-vjeçare nga Torino në një komunikim live ka treguar në një emision italian se është prekur nga koronavirusi dhe...

Raste te reja me koronavirusi në Shqipëri rritet ndjeshem numri, ja cilat jane qytetet...

0
Tjetër rritje e të prekurve nga koronavirusi, ku konfirmohen 33 të infektuar në Shqipëri, duke shtuar 10 raste të reja, nga 23...

Ja cfare parashikoi amerikani per Koronavirusin ne romanin e tij “The Eyes of Darkness”...

0
Nje liber qe flet per Koronavirusin.Behet fjale per The Eyes of Darkness, një roman thriller i shkruar në 1981 nga ...

Recent Posts