Pipero: Kujtojnë se jam me koronavirus, njerëzit më mbajnë distancë, familjarët më…

0
Pëllumb Pipero i ftuar në emisionin Open në Top Channel, u shpreh se gjatë kësaj kohe i është dashur që të ruaj...

Në spital isha si në turizëm, të lusnin infermierët të pije… befason pacientja e...

0
Nënë Mariana kthehet në shtëpi sot e shëruar nga Covid19. Ajo eshte e lumtur pasi arriti ta kaloje me sukses koronavirusin. Lumturia...

Ndryshon skenari për fushaten elektorale, ja çfarë pritet këtë vit

0
Partitë politike në Shqipëri po përgatiten prej muajsh që të kenë gati skenarin e një fushate elektorale online, kjo për shkak të...

Gjendja e tm.errshme në vend, Manastirliu paralajmëron lëvizjen drastike të radhës

0
Teksa situata në vend është bërë shumë e frikshme, ministria e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka bërë me dije se ka nisur përgatitja...

Del data kur Gjermania do t’i hapë kufijtë për shqiptarët

0
Tashme qeveria Gjermane ka vendosur të hapë gradualisht kufijtë, ne fillim me disa nga vendet fqinje, si Francën, Zvicrën dhe Austrinë qe...

Pipero jep alarmin që në mëngjes: S’dua t’ju zgjoj, bëni kujdes sot, nesër është...

0
Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero iu bën thirrje qytetarëve që të respektojnë masat e koronavirusit. Mjeku ka dhënë një mesazh në Facebook...

Në faqen e OSBE publikohet deklarata e Ramës, jep mesazhin e fortë: U ele.minuan...

0
Nën cilësinë e drejtuesit të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë, Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka bërë një reagim në...

E trishtë/ Ishte shtruar në spital pasi u prek nga Covid, ndërron jetë prezantuesi...

0
Eshte ndare nga jeta gazetari dhe prezantuesi i njohur amerikan, Larry King. Ai ka nderruar jete në moshën 87-vjeçare,...

Për pak orë ndryshon gjithçka, ja çfarë parashikohet ne ditet ne vijim ne Shqipëri

0
Teksa diten e shtunë moti ishte i kthjellët me vranësira në zhvillim, kryesisht në mesditë e pasdite me reshje shiu në zonat...

Nëse keni këtë “kollë” atëherë eshte per tu shqetesuar, jeni me koronavirus

0
Një prej simptomave më të forta të covid-19 është kolla. Por si ta dallojme një kollë te koronavirusit nga të tjerat

Recent Posts