Zbulohen detaje te reja mbi historine e Bleona Matës, ja cfare eshte gjetur….

0
Nëna Bukurie Veizi, zbulon një fakt tr ondites, atë se vajza e saj është parë nga banorët e fshatit Zapod duke u...

Ajo sot pret fëmijën e Eduartit, por del detaji për ish-burrin e Arbana Osmanit...

0
Moderatorja e njohur Arbana Osmani është treguar gjithnjë diskrete për jetën private dhe ndaj ish-bashkëshortit të saj Arditit. Per kete te fundit...

Virusi e la, por pastaj iu shfaqën…Dh.imbje e madhe për kreun e shtetit, ndahet...

0
Presidenti i vendit Ilir Meta ka ndare nje mesazh te dhimbshem ne rrjetet sociale ku jep lajmin per ndarjen nga jeta te...

Ja cfare po ndodh me kengetaren Parashivi Simaku. Kengetaren qe e donin te gjithe

0
Parashqevi Simaku ishte nje nga ikonat e medha te muzikes Shqiptare. Ajo ishte mjaft e talentuar dhe pothuajse te gjithe e donin....

Eshte nje lajm i gezuar, Kryeministri Rama e ben fakt te kryer dhe nga...

0
Me ne fund edhe marreveshja u arrit perfundimisht dhe mesohet se prej muajit shtator do te nisi puna per ndertimin e Parkut...

Mjeku Pipero e thotë troc/ Këto janë qytetet që do mbyllen të parat

0
Mjeku Pëllumb Pipero ka folur një mundësinë e një mbyllje të dytë për shkak të shifrave të Covidit. Sipas tij, nuk është...

URGJENTE/ Edi Rama del me deklaratën bombë, ja çfarë pritet të ndodhë ditën e...

0
Thirrjes së opozitës për te diskutuar ndryshimet kushtetuese për Kodin Zgjedhor në Këshillin Politik, kryeministri Edi Rama i është përgjigjur me gatishmëri...

Tritan Kalo jep lajmin e gëzueshëm per te gjithe ne: ja cdo te ndodhe...

0
Mesazhi i profesor Kalos ne facebook: VIJIMËSIA është mjaft e sigurtë, se shpejti do te kemi dhe nje renie...

Me lot në sy më kërkoi një vend për…, ish-kryeministri rrëqeth me reagimin pas...

0
Ish kryeministri Aleksandër Meksi ka perlotur me reagimin e tij per ndarjen nga jeta te ish kryebashkiakut të Elbasanit, Ëngjëll Dakli. Meksi...

Bëni kujdes nëse keni vendosur këto maska. Mjeku ngre alarmin, nxjerr fotot

0
Epidemiologu Ilir Alimehmeti me anë të një statusi në rrjetin social Facebook ka ngritur alarmin lidhur me maskat që përdoren për t’u...

Recent Posts