LAJM I FUNDIT/ Tronditet familja e ish-deputetes së njohur së PS, vjen lajmi tra.gjik

0
Vjen një lajm i trishtë , ish-deputetja e PS, Valentina Leskaj, ka njoftuar se bashkëshorti i saj ka humbur jetën, si pasojë...

Masa të reja shtrënguese, zgjatet karantina, do te lëvizet vetëm …….

0
Masa të reja për lëvizjen e shqiptareve nga pika kufitare e Kakavijës. Nga e hëna do lejohen të kalojnë...

Mjekët, thirrje qeverisë: Fundjavat ne karantine, mbyllni 1 muaj shkollat, lokalet dhe autobuzat

0
Vendi yne është në situatën më kritike nga pandemia e Covid-19. Përhapja e koronavirusit dhe humbjet e jetëve janë në nivele alarmante....

Mbyllen të gjitha shkollat, lokalet dhe aktivitete të tjera në Shqipëri nga kjo date?

0
Komiteti Teknik i Ekspertëve ka planifikuar një mbledhje të jashtëzakonshme këtë fundjavë.Burime jozyrtare bëjnë të ditur për noa.al se në diskutim të...

E gjithë bota po pret/ OBSH jep lajmin qe mezi e prisnim: Ja kur...

0
Në kohën që e gjithë bota po vuan ende nga pandemia, një lajm i mirë vjen nga Organizata Botërore e Shëndetësisë.

E rë.ndë, Covid u merr jetën brenda ditës dy vëllezërve të shtruar tek Shefqet...

0
Dy vëllezër nga Mati kanë humbur jetën në 24 orët e fundit si pasojë e infektimit me Covid-19. Bëhet...

Tro ndit Presidenti Meta, bën parashikimin e fr ikshëm

0
Presidenti Ilir Meta reagoi me ash persi kete te premte lidhur me menaxhimin qe po i behet pandemise nga qeveria.

Shkrimtarja e njohur në lu.ftë me një së mundje të rëndë, mjekët i ndalojnë...

0
Teksa prej më shumë se një viti koronavirusi është kthyer në temën kryesore, duke rrë mbyer vëmendjen e të gjithëve, qytetarë, institucione...

Merkel shuplakë të gjithë liderëve që vrapuan të vaksinohen: Refuzoj të marr vaksinën dhe...

0
Kancelarja gjermane Angela Merkel ka refuzuar që të marrë dozën e parë të vaksinës AstraZeneca apo Biontech, pasi u ka lënë radhë...

Komiteti Teknik ndërron mendje, Bino del me deklaratën e fortë, çfarë do të ndryshojë...

0
Ndonëse një ditë më parë komiteti teknik vendosi të mos ndryshojë masat e 2 javëve të fundit, Silva Bino ka deklaruar ditën...

Recent Posts