Studimi i fundit “Karantina do të vijojë deri në 2022, virusi do të rikthehet...

0
Masat për distancimin shoqëror do të ngelen në fuqi deri në vitin 2022, ndërsa koronavirusi do të rikthehet me sezone deri në...

Fasonet në hall për punetorë: Të vijnë punonjës nga jashtë! Shqiptarët preferojnë të rrinë...

0
Sektori fason nuk po gjen dot punonjës. Ky sektor është ndër kategoritë që ka ngritur ‘flamurin e kuq’ dhe është në krizë...

Habit Aurela Gaçe per Eli Farën: Shikoni cfare thote per te

0
Këngëtarja shumë e dashur për shqiptarët, Aurela Gaçe, i ka dalë në mbrojtje mikes dhe koleges së saj Eli Farës, pasi kjo...

E RËNDË/ 10-vjeçarja e përfshirë në ak sident nuk dihet ku ndodhet, familjarët nuk...

0
Familjarët e një vajze e cila ishte e përfshirë në ak sidentin tragjik në Kroaci ku humbën jetën 10 kosovarë, nuk po...

Pamë kiamet, shkuam zvarrë 100 metra, flasin të mbijetuarit e ak sidentit tr agjik:...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ak sidenti i rëndë që ka ndodhur sot në Kroaci, ku autobusi i linjës...

Zbulohet shkaku i ak sidentit ku humbën jetën 10 pasagjerë, shofer ishte i lodhur,...

0
10 persona humbën jetën ndërsa numri i të lënduarve si pasojë e ak sidentit të ndodhur sot në Kroaci ka arritur në...

Varianti Delta në Shqipëri? Zv.ministrja Rakacolli jep informacionin e rëndësishëm që duhet ta lexojnë...

0
Zv.ministrja Mira Rakacolli i bërë apel qytetarëve që të ‘vrapojnë’ për t’u v.aksinuar dhe të respektojmë masat anti-COVID që janë në fuqi.

Gabimi i madh që bejne njerezit, ja arsyeja kryesore pse ata mby ten ne...

0
Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e...

LAJM I FUNDIT/ E trishtë, humb jeten gazetarja e njohur shqiptare

0
Ndahet nga jeta pas një semundje të gjatë dhe të pashërueshme në moshën 66 vjecare shkrimtarja dhe gazetarja Vera Isaku.

Avokati plas bo mb ën, zbulon çfarë do të ndodhë me Sali Berishën në...

0
Avokati i njohur Spartak Ngjela ka folur lidhur shpalljen non-grata nga SHBA të ish-kryeministrit Sali Berisha. Ai tha se nuk është vetëm...

Recent Posts