Do bleja shtëpi ai ishte ndërtuesi i pallatit dhe…., Alketa rrefen historinë si...

0
Ajo eshte nje nga moderatoret me te mira Shqiptare dhe publiku gjithmone do te dije rreth jetes se saj private por si...

Shqiptari ne Rome/ Erdha i uritur ne 98-en, sot dua te dhuroj buke falas...

0
39 vjecari Edmond Prenga tregon historine prekese qe ka ardhur per here te pare ne Itali, ne Rome. Ai tashme eshte pronar...

Humben mjetin mbrojtes gjate marredhenieve, vajzes i ndodh e paimagjinueshmja nje dite me pas/...

0
NJe vajze ka treguar se si u semur nje dite me pas se kishte kryer marredheni intime me partnerin e saj pasi...

Ajlin nga Tropoja, 29 vjec me 7 femije: Ja si ja dal ti ve...

0
Ajlin Alfredaj ishte pjese e emisionit Ftese ne 5 Me Bieta Sulon, nga shtepia e saj ne Tropoje ku ndhodhej dhe bashkeshorti...

Rudina Magjistari emocionohet ne studio, tregon cfare i kerkoi e bija

0
Gjate emisonit te sotem ne Klan , Rudina Magjistari tregoi e emocionuar se ne duart e saj mban dy aksesore qe ia...

Nje muaj nuk fjeta. Rudina Dembacaj rrefen si e perjetoi vajza ndarjen nga Aleksi...

0
Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka vijuar biseden me ndjekesit e saj ne instastory. Rudina ka treguar publikisht se...

Shqiptari takon 2 angleze ne tren, nis biseden me ta: Ato qe i thone...

0
Pas viteve 90 shqiptaret iken drejt europes edhe sot mbas 30 vitesh akoma ikin per nje jete me te mire. Nje shqiptar i...

Dhjetë arsye pse motra juaj e vogël është gjëja më e bukur që keni

0
Motra e vogël, vogelushja, motrushja ka shume mënyra se si mund ta quajmë. Eshtë vërtet fat që të kesh një motër...

Test inteligjence: A e gjeni dot qenin midis lopeve?

0
I fshehur midis lopeve plot me mgjyra, ne ke foto eshte fshehur nje qen. Nqs per te pare qenin ju duhen...

Dëshiron të mbetesh shtatzënë? Ja çfarë duhet të dish!

0
Bisede me Dr. Lindita Myzyri, mjeke gjinekologe. Doktoreshë, çfare duhet të dijë një femer para se të ngelet shtatzënë?

Recent Posts