3,800 EURO në muaj, ky qytet Europian miraton pagën minimale më të lartë në...

0
Tani me plot gojen mund ta quajme Gjeneven vendin ideal per te jetuar pasi autoritetet lokale atje e kane vendosur rritjen e...

U gjet pas 22 vitesh, flet e ëma pas takimit me të bijën: Nuk...

0
Në janar të këtij viti në një studio televizive u dha lajmi para prindërve për gjetjen e Teuta Rrahmanit, e zhdukur për...

E papritur, këngëtarja e dashur rrëfen vū̄ajtjet nga burri: Flija me çantën ….

0
Mariah Carey ,këngëtarja e njohur dhe kaq shumë e dashur për publikun, ka hapur zemrën dhe ka rrëfyer detaje nga jeta e...

Ku i ke mbajtur gjithë këto vite? Shikoni vëllezërit e Arbana Osmanit, a ngjajnë...

0
Shikoni vëllezërit e Arbana Osmanit, a ngjajnë ata me njeri tjetrin si mendoni ju? Ajo ka vetem dy vellezer...

Ohhh çfarë surprizë/ Ishte duke xhiruar klipin, këngëtarja shqiptare merr propozim për martesë

0
Padyshim qe do t’i mbetet një ndër kujtimet më të bukura të jetës së saj… Teksa ishte duke xhiruar klipin e këngës...

Robert Berisha bën një dedikim special për vogëlushen e tij në ditën e vajzave,...

0
Sot në ditën ndërkombëtare të vajzave, këngëtari i njohur Robert Berisha ka zgjedhur t’i bëjë një dedikim vogëlushes së tij Renee me...

Flor Binaj: Nuk më vjen turp ta them, kam ……

0
Aktori i humorit Florjan Binaj ishte i ftuar në Historia e Fundjavës, ku gjatë intervistës me Mirela Milorin tregoi se kishte nisur...

Ah e shkreta/ Gazetarja e famshme shqiptare me ko.ronavir.us,…ka simptoma dhe…

0
Përmes një postimi në rrjetet sociale Moderatorja e njohur shqiptare Arjola Shehu ka njoftuar të gjithë se është pozitive me ko..ronav.irus.

Meleku e vogël i bëri gjithë shqiptarët për të qarë/ Shihni sa është zbukuruar...

0
Vogëlushja Beren Gokyildiz eshte aktorja qe fitoi zemrat e gjithe publikut shqiptar me rolin e saj ne serialin Nënë.

Ngjarje e papritur në familjen e Ardit Gjebreas. Ja ç’ka ndodhur

0
Fejesa e djalit të Ardit Gjebreas me vajzën e një biznesmeni të njohur në Tiranë ishte padyshim një nisje e mirë për...

Recent Posts