E r.ëndë, niset me urgjencë në spital aktori i njohur

0
Aktori amerikan Bob Odenkirk u dërgua me urgjencë në spital pasi u rrëzua në tokë në sheshin e xhirimeve të serialit, “Better...

S.hpërthen Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Ndaj gjykatësit në këtë vend...

0
Zv.kryeministri Erion Braçe ka reaguar i revoltuar mëngjesin e sotëm ndaj disa mediave të shkruara të cilat kanë zgjedhur të mos e...

Dua Lipa pushime me djalin e Edi Ramës, në plazhin shqiptar ku nuk shkon...

0
Këngëtarja e famshme boterore, me origjine shqiptare, Dua Lipa, ndodhet me pushime në Jug te Shqipërise. Sot, ajo ka...

Prek me rrëfimin Soni Malaj: Më kanë tallur shumë thoshin kjo është maloke, ka...

0
Soni Malaj, ka arritur të ndërtojë një karrierë të suksesshme muzikore. E ftuar në “Abc-ja e mëngjesit”, këngëtarja nga Tropoja rrëfeu peripecitë...

“Nuk Jam Single Por …”, U Nda Nga Grida Duma! Ervin Salianji Tregon Me...

0
Në një intervistë speciale, Ervin Salianji rrëfen për jetën e tij private dhe profesionale. Sa i përket jetës private...

Duheshin që fëmijë/ Cifti shqiptar i vë kurorë dashurisë shumë-vjecare: Janë burrë e grua...

0
Ata janë njohur që fëmijë në plazhet e Velipojës dhe kuptuan se donin të ishin shokë jete, përgjithmonë. E tillë është historia...

“Ç.mendet” moti, breshër si b.ombardim, sërish fenomen i çuditshëm natyror

0
Një s.tuhi e fuqishme breshëri e shoqëruar nga vorbulla ajri u regjistruan në Fidenza të Italisë. Breshëri, që mbërrinte përmasat deri në...

Rudina Dembacaj do bëjë dasmë të madhe me Markun/ Po ka vetëm një kusht...

0
Rudina Dembacaj ishte sot e ftuar në rubrikën “N’fermë” në emisionin “E diell”. Prezantuesja e njohur sqaroi njëherë e mirë shprehjen e...

Në zi këngëtari i njohur shqiptar i muzikës popullore/ Humb njeriun e shtrenjtë: Pusho...

0
Këngëtari i njohur shqiptar me prejardhje nga Tuzi, Nikollë Nikprelaj, është përballur me një humbje të madhe në familje.

“Mbahu, fort lali. Ka ligj po ka dhe…”, vëllai i 7-vjeçarit që humbi jeten...

0
Avokati Geraldo Durdaj, vëllai i 7 vjeçarit që humbi jetën nga s.hpërthimi në Gërdec, ka reaguar pasi GJKKO nuk pranoi kerkesen e...

Recent Posts