Mami Olta ka një bebe modele: Shikoni sa bukur e ka veshur djalin Amarin

0
Tashme Olta eshte ne ditet me te bukur te jetes se saj pasi eshte bere nene per here te pare.

Keto dhjetera arsye me ben te largohem nga Shqiperia drejt Amerikes, mos me thoni...

0
Flamur Vezaj eshte nje jurist dhe gazetar qe eshte larguar nga Shqiperia drej Amerikes dhe tashme na prek me shkrimin e tij,...

Ekskluzive/ Eljo Driza, djali gjeni 3 vjeçar nga Elbasani që po i mahnit të...

0
Vogelushi ne foto, Eljo 3 vjecar ishte vetem nje vjec e pak muaj kur u pikas nga prinderit per prirjet e tij...

Eli Fara tha se Veliaj e ka bërë Tiranën më mirë se Amerika, gazetari...

0
Tashme fushata e PS ka nisur , dhe së fundmi edhe këngëtarja Eli Fara deklaroi përkatësinë e saj.

Arsyeja pse të martuarit në Japoni nuk flenë kurrë bashkë, do t`ju habise

0
Shtepite apo apartamentet e vogla nuk jane arsyeja pse japonezet nuk flene ne nje shtrat e madje as ne nje dhome. Kjo...

Shqiptarja fiton lotarinë amerikane, por ja se çfarë i bëjnë shqiptarët në New York

0
Ngjarje të tilla janë me të vërtetë për te ardhur keq por ja qe ndodhin. Edhe pse flasim për patriotizëm dhe shprehemi...

Ka 10 fëmijë, 9 vajza dhe 1 djalë/ Gruaja shqiptare të emocionon shpirtin: Besimi...

0
Sot eshte Nje mrekulli e vertet ku degjon qe nje nene qe ka 10 femije. Ajkuna Lajqi nga Peja...

Princ Leka, baba për herë të parë, Elia Zaharia fotografohet me barkun e rrumbullakosur...

0
Elia eshte pare nga paparacet neper Tirane duke shetitur me princin. Ne foto dallon qarte barku i saj i rrumbullakosur ne muajt...

E mbani mend Dilarën, që Xhihani nuk e donte? Epo ajo ka marrë burrë...

0
Ajo quhet Ebru Özkan dhe mesohet se prej disa vitesh ajo eshte e martuar me aktorin e njohur shqiptar Ertan Shabani.

“Vetë u largove nuk të hoqi njeri”, Xhemi Shehu i jep përgjigjen e menjëhershme...

0
Këtë të dielë ka nisur edhe sezoni i ri i Portokalli. Kesaj radhe ishte nën drejtimin e Eneda Tarifës dhe Salsano Rrapit.Me...

Recent Posts