Me ka ardhur ne maje te hundes,Bujar Qamili zbulon cfare nuk duron dot nga...

0
Ne nje interviste per Pasdite me Xhaxhiun duke perdorur notat e humorit , kengetari shkodran tregoi cila kenge e tij i ka...

1 ore e gjysme,Elvis Naci mbledh rreth 50 mije euro per djaloshin nga Gjilani

0
Rasti i djalit nga Gjilani me leucemi akute u more persiper nga Hoxha dhe bamiresi Naci te cilet gjate emisionit Shiptaret per...

Nuk do ta besoni dot sesa vjec mbush sot Bleona Qereti

0
Bleona mbush 42 vjece dhe kjo ditelindje e gjeti te plotesuar si nje artiste qe ka arritur majat. Pas...

Merr Shqiptarin Në Punë/ Pasi Kthehet Pronari Shtanget Kur Shikon Se Çfarë Kishte Bërë…

0
Punë ka por nuk ka profesionistë thotë një shprehje e bukur që ka shume kuptim edhe në vendin tonë. Një ngjarje gazmore...

I quajti artistet e teatrit trushpelare,Alberie Hadergjonaj i kthehet keq Spiropalit

0
Kengetarja Alberie Hadergjonaj i eshte kthyer keq ministres Spiropali,e cila i ka cilesuar trushpelare,aktoret qe kane kundershtuar prishjen e teatrit.

Gruaja e tij ndërron jetë papritur! 7 ditë më vonë, ai shkat ërrohet nga...

0
Të ndahet zemra ne dysh kur humbet bashkëshortin ose bashkëshorten. Askush nuk dëshiron ta jetojë këtë, veçanërisht kur je i ri ne...

Ami Toska shkon në banjo dhe cudit të gjitha femrat me atë që zbulon...

0
Ne Evrope besoj se vetem Shqiperia mund te jete vendi i vetem qe nuk ka banjo publike por edhe nese gjen ndonje...

Një bashkëshort duhet ta vërë bashkëshorten mbi këdo.Sidomos mbi këta gjashte persona

0
Kur vendos të martohesh me dikë, mbi të gjitha, është e rëndësishme ta vendosësh gruan tënde mbi këta gjashtë persona:

Vajza 14-vjeçare filloi të grumbullonte tampona dhe linesa. Kur nëna e kupton arsyen, ju...

0
Kur Lily Alter, 14 vjeçe, ju kerkua për të shkruar në lidhje me një temë në shkollë, ajo mendoi te shkruante për...

Berat: Po gërmonin për të hapur themelin, babë e bir gjejnë qypat dhe nuk...

0
Berati si qytet antik qe eshte ka plot vlera. Por ai ka dhe vlera te fshehta qe jo cdo kush i shikon...

Recent Posts