Eshte 53 vjece, por Eli Fara po i cmend te gjithe me kete foto:...

0
Eli Fara Bilbili i muzikes shqiptare po rinihet cdo dite e me shume. Per te numrat dhe vitet nuk...

47 vjeçe dhe nënë e dy fëmijëve/ Koha ka ndalur për Mira Konçin: Bashkeshortja...

0
Kengetarja e mirenjohur Mira Konci duket se e ka ndaluar kohen. Ndonese 3 vite e ndajne nga 50 vjetori i lindjes, kengetarja...

Eshte nje nga këngëtaret më të njohura shqiptare, a e njihni dot?

0
Zonja me plot kuptimin e fjales që shihni në foto, është njera prej kengetareve më të suksesshmeve shqiptare. Me...

Dorina Mema: Per qenin bej grabitje, i kam blere 80 euro xhup

0
Ne emisionin Ftese ne % me Bieta Sulon ishte e ftuar modelja e fitnessit Dorina Mema. Ajo tha se qeni i saj...

Dalin pamjet e viles se gazetarit me te paguar shqiptar Bledi Fevziu/ Kjo eshte...

0
Eshte nje nga gazetaret me te mire dhe te me te paguar mbi 20 vite ne Shqiperi dhe shume i ndjekur me...

Pas kaq vitesh, zbulohet historia e pabesueshme e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit që...

0
Redon Makashi na tregon nje nga historite me te bukura midis Mira Koncit dhe Kompozitorit te njohur Shpetim Saraci.

Sytë si zemra: Ajka e Besit dhe Xhensilës shikoni sa është rritur tani

0
Bes Kallaku, Xhensila dhe Ajka vogel kane kaluar nje dite te bukur se bashku. Xhensila ka vendosur të publikojë disa foto shumë...

Gëzuar babo të dua shumë: Rudina Dembacaj uron publikisht ish-bashkëshortin për ditëlindje

0
Jeta private e aktores dhe moderatores Rudina Dembacaj ka qene ne qender te vemendjes kohet e fundit. Arsyeja eshte se beri jehone...

Nuk keni për ti njohur, as njërën e as tjetrën : Ja se si...

0
Kengetarja mjaft e njohur e skenes shqiptare dallon gjithashtu per lookun e saj mjaft modern. Kohet e fundit artistja ka kthyer kohen...

A e gjeni dote se kush eshte vajza ne kete foto? Ajo eshte artisja...

0
Ajo eshte nje nga kengetaret me te ndjekura dhe me te famshme shqiptare ne bote. Ajo ka shume fansa ne te gjithe...

Recent Posts