Çfarë mendojnë dhe ndiejnë fëmijët kur prindërit zihen në prani të tyre!

0
Kur dy bashkëshortë qe jane dhe prinder njekohesisht, grinden me njëri tjetrin, apo janë të acaruar ndërmjet tyre, edhe pse përpiqen të...

Mirepo nuk kanë munguar komentet, te cilat ajo i merr me sportivitet dhe ndodh...

0
Aktorja Rudina Dembacaj nuk e ka problem të shprehë hapur dashurinë për Mark Frrokun. Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj,...

Ciljeta ben thirrjen e forte per te rinjte eshte bote kalimtare ndaj ndrysho

0
Gjate intervistes se saj Ciljeta ka folur per te mirat e Nates se Kadrit dhe i beri edhe nje thirrje prekese te...

Mjeshtri i madh aktori Mirush Kabashi në karrige me rrota

0
Mjeshtri i madh Mirush Kabashi prej dy vitesh vuan nga një sëmundje e rende dhe ai tani eshte ne gjendje me te...

Keto jane 5 Arsyet përse burrat te cilet tradhtojnë nuk e lënë gruan e...

0
Sipas statistikave ka një përqindje të vogël të çifteve besnikë dhe të lumtur por sot ne nuk do ti referohemi atyre.

Unë jam plot surpriza, do më shihni në vazhdim/ Vajza e Aldos që u...

0
Gazetarja e programit të mëngjesit, Aldo Morning Show, e nisi sezonin e plazhit në mënyrë simbolike, pasi u shfaq me bikini në...

Pëllumb Pipero surprizon Arbana Osmanin, i dërgon në zyrë dhuratën që nuk e priste:...

0
Të shtunën mjeku i njohur, Pëllumb Pipero u surpriza në emisionin Dua të të bëj të lumtur, të Arbana Osmanit e cila...

Bleona Qerreti del bllof, gënjen për moshën, ja sa vjeçe mbush këngëtarja

0
Interesimi per kengetaren Bleona Qerreti ka qene gjithmone i madh nga fansat por ne rrjete sociale, ajo duket se ka thene...

Zogu i Tiranes ja hedh burgut dhe kalon ne arrest shtepi,dalin dhe fotot e...

0
Zogu i Tiranes emri i te cilit eshte Hermes Nikaj eshte liruar kete jave nga burgu 313. Ai eshte...

Blendi Fevziu feston ditëlindjen sot, tortën ia solli ai që do ta pushojë nga...

0
I ftuar për të dytën herë në emisionin e Piter Panit, autori dhe moderatori i “Opinion”, perpara se të ndante me publikun...

Recent Posts