Doli me makinë pas orës 10:00 mbrëmë, ja çfarë i ndodhi këtij djali

0
Arre.stohet 21-vjeçari i cili po lëvizte me makinë pas orës 22:00 të mbrëmjes së djeshme, dita e parë e hyrjes në fuqi...

Njihuni me shqiptarin që arriti të bëhej aktor në Greqi: Ditët që s’kam xhirime,...

0
Ndoshta disa prej jush mund ta njihni përmes videove humoristike në Youtube ku luan rolin e Vangjelit, emigrantit shqiptar në Greqi që...

Fotot/ Hajde luks hajde, shikoni çfarë super vile paska Fatos në mes të Tiranës,...

0
Ish-kryeministri Fatos Nano dhe Xhoana Nano kane nje rezidencë mes Tiranës. Gjithsesi, komshinjtë e rinj të çiftit Nano janë biznesmeni Zamir Mane...

Lajm që të këput shpirtin/ Shuhet Aktorja e dashur për të gjithë ne

0
Aktorja Elsa Raven, e njohur për rolet e saj në “Back to the Future” dhe “Titanic”, ka ndërruar jetë në moshën 91-vjeçare.

Ju kujtohet Sandokan? Ja si duket ai sot

0
Aktori indian Kabir Bedi i cili kishte rolin kryesor ne serialin italian Sandokanqe e shfaqi serine e tij te pare me 6...

Iu inf.ektua babai me COVID, Arbana Osmani publikon foton dhe zbulon gjendjen e tij:...

0
Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar një fotot së bashku me Babanë e saj për të cilin ka zbuluar se po takohen...

Totalisht e vërtetë! Trump është me origjinë shqiptare” Na cuditi gazetari njohur

0
Nga Genc Ymeraj Pak ditë më parë, disa portale vrapuan ta nxjerrin Trump-in shqiptar,...

“Maskat ishin të lyera me COVID”. Sho.kon Frederik Ndoci

0
Këngëtari Frederik Ndoci në një lidhje Skype në emisionin “Shqipëria Live” ka bërë një deklaratë të fortë teksa ka rrëfyer eksperiencën e...

Kultura shqiptare në zi, ndërron jetë personaliteti i shquar

0
Mësohet se ka ndërruar jetë në Paris, gjuhëtari i njohur shqiptar, Profesor Doktor Remzi Pernaska, gjuhëtar shqiptar dhe francez, studiues dhe pedagog...

Policia u rrethon shtëpinë, shpërthen Vajza e Politikanit shqiptar: Deputetë të shitur, si ndihen...

0
Vajza e ish-kryeparlamentarit Jakup Krasniqi, Gresa ka reaguar ashpër lidhur me bastisjen nga pjesëtarë të EULEX-it me mbështetjen e Policisë së Kosovës,...

Recent Posts