Inci.dent në qendrën e va ksinimit, dy gra futen brenda dhe ndodh e papritura

0
Dy gra në Florida u veshën si “gjyshe” në një përpjekje për t’u va.ksinuar kundër COVID-19, deklaruan zyrtarët e shëndetit të enjten.

Nxori shtëpinë në shitje, Xhevahir Zeneli: Ja si ma f.uti miku i ngushte Agron...

0
I ftuar në “Xing me Ermalin”, Xhevahir Zeneli ka treguar një histori me Llakajn që i ka bërë të gjithë të qeshin...

Pas Xhemit, Eneda Tarifa dhe Salsano Rrapi s’do të jenë më pjesë e “Portokallisë”?

0
Orët e fundit, lart e poshtë në rrjet po thuhet se dy moderatorët e emisionit të humorit “Portokalli”, Eneda Tarifa dhe Salsano...

Kishte dalë nga shtëpia duke ‘përhapur’ Covidin, po.licia kap mat të riun në Fier...

0
Në vijim të kontrolleve të herëpasëherëshme në banesat e të prekurve nga COVID-19, me qëllim kontrollin për respektimin me rigorozitet të vetëkarantinimit,...

Situatë e f.rikshme/ Dy vajzat që aku zuan mjeken pas ndarjes nga jeta të...

0
Dy motrat që hodhën aku.za mbi mjeken Migena Qato, pas ndarjes nga jeta të babait të tyre Rifat Lalo janë vënë nën...

E trishtë/ Ndahet nga jeta në moshë të re gazetarja shqiptare

0
Ndahet nga jeta në moshë të re punonjësja e Radio Plus në Kosovë, Donika Restelica. Njoftimi i plotë:

E trishtë/ Rudina Magjistari mungon për herë të parë në emisionin e saj, zbulohet...

0
Rudina Magjistari është moderatorja e radhës e infektuar me Covid-19. Ajo e ka drejtuar emisionin e saj nga shtëpia

Pipero shfaqet në ekran pasi mposhti Covid, tregon çfarë ndodhi: Nuk i besonim pacientët,...

0
Mjeku i njohur Pëllumb Pipero Ishtë i ftuar sonte në Open pas fitores së be.tejës me covid. Mjeku Pipero ishte i pari...

Mjeku Arjan Mezini jep lajmin e ke q: Situata tek “Shefqet Ndroqi” e rë...

0
I ftuar në ‘Open”, Mjeku Arjan Mezini tha se në spital, gjendja është e rënduar dhe se shumë prej tyre që shkojnë...

Mjekët ngrenë alarmin: Po jepet trajtim i ekzagjeruar, mjekimet duhet të fillojnë pas…

0
Vendi ynë po përballet me rritjen e të prekurve dhe humbjeve te jeteve nga COVID-19 javët e fundit. Mjeku...

Recent Posts