Ditë e trishtë, ndahet nga jeta legjenda e sportit shqiptar

0
Është ndarë nga jeta profesori i boksit shqiptar Ramiz Leka. Ai ka ndërruar jetë në moshën 82-vjeçare.Ramiz Reka ka lindur më 17...

E shtruar në Infektiv, mësohen të reja për gjendjen e këngëtares së njohur shkodrane

0
Ditë më parë u bë me dije se këngëtarja shkodrane Justina Aliaj ishte infektuar me Covid, dhe prej dy javësh është shtruar...

Lajm i hidhur/ Ndahet nga jeta mjeku dhe pedagogu i njohur

0
Një lajm i rëndë vjen nga radhët e bluzave të bardha, pasi ka humbur jetën mjeku dhe pedagogu i njohur Feçor Agaçi.Universiteti...

Pellumb Pipero: Nëse shfaqni simptoma, mos u alarmoni! Merrni këto il.açe për 3-4 ditë...

0
Mjeku i njohur Pipero per te gjithe tha se: Unë do t’i këshilloja qytetarët që në këtë periudhë të...

Mbajtja e maskës dhe problemet me shëndetin e gojës, çfarë sugjeron stomatologu

0
Stomatologu Gerry Curatola thotë se duke mbajtur maskën në fytyrë, në gojë përqendrohet dyoksidi i karbonit, i cili krijon ambient thartire.

Ka fituar milionat duke kënduar/ Poni paska një super vilë, do mbeteni pa fjalë...

0
Poni eshte nder kengetaret me te dashura per publikun. Kengetarja eshte nje nga te paktat artiste qe ka refuzuar gjithmone te na...

“Aktore mediokre me zë patetik”, mjeku ia përplas në fytyrë ministres: Të kujtohet kur...

0
Mjeku infeksionist, Erion Dasho, përmes një postimi në facebook, ka ironizuar me daljen e fundit publike të ministers Ogerta Manastirliu, e cila...

Basha i pikëlluar: Me hidhërim mësova lajmin e ndarjes nga jeta të…

0
Kryetari i PD Lulzim Basha ka shperndare nje mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të artistit dhe diplomatit, Valter Gjoni.

Rrë.qethëse/ E lindi para 23-vitesh në një dhomë hoteli, e takon për herë të...

0
Emocionet e takimit pas 23 vitesh të një nënë me vajzën e saj,ne emisionin “Pa Gjurmë”. 42-vjecarja, një vit...

Ishte pjesë e Portokallisë dikur, aktorja shqiptare: Atje më kanë bërë keq, kam qarë...

0
Renada Caci është vajza që njihet ndryshe si ‘Luzja e Portokallisë’ .Së fundmi, e ftuar tek Rudina, ajo ka treguar i se...

Recent Posts