Te mbyllen shkollat dhe lokalet, Pipero: Te ashpersohen masat, transporti publik te..

0
Mjeku i njohur Pëllumb Pipero rekomandon mbylljen e të gjitha shkollave dhe lokaleve deri në fund të marsit. Deri...

Pas lindjes së fëmijës së dytë aktorja e njohur turke qan para kamerave me...

0
Berguzar Korel, e njohur nga roli i “Shehrezades” është e martuar me Halit Ergenç, i njohur nga roli i “Sulejmanit të madhërishëm”.

“Askush nuk u kujdes për të”/ Priste të lirohej një shtrat spitali, Shqiptari në...

0
Humbja e jetes se Pjerin Lleshajt, 38-vjeçarit shqiptar pas infektimit nga Covid-19 ka hapur debat në mediat italiane. Lleshaj, shqiptari që kishte...

Rama bëhet emocional: Kur Zaho të rritet dhe unë të mos jem, do ketë…

0
Ky është vazhdimi i një ngjitje tha Rama, ndërsa i pyetur se pse vlonjatët duhet t’i besojnë një mandat të tretë ai...

Habit dedektivja nga Tirana: Gruaja më kërkoi të gjenim sa dashnorë kishte……

0
E ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit ka qenë dedektivia Shkënda Lila e cila ka rrëfyer se rastet e tra dhtisë që...

E rë ndë, ndërron jetë këngëtari i njohur, ishte i prekur nga Covid

0
Këngëtari i famshëm serb, Gjorgje Ballasheviq ka nderruar jete pasi ishte infektuar me koronavirus, njoftoi televizioni publik i Serbisë. Ballasheviq ka qenë...

U nda nga Jonida Maliqi, zbulohet lidhja e Romeos me vajzën e Ministrit të...

0
Çifti i njohur, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj i kanë dhënë fund lidhjes së dashurisë. Lajmin e konfirmoi vetë këngëtarja pak ditë...

Inci.dent në qendrën e va ksinimit, dy gra futen brenda dhe ndodh e papritura

0
Dy gra në Florida u veshën si “gjyshe” në një përpjekje për t’u va.ksinuar kundër COVID-19, deklaruan zyrtarët e shëndetit të enjten.

Nxori shtëpinë në shitje, Xhevahir Zeneli: Ja si ma f.uti miku i ngushte Agron...

0
I ftuar në “Xing me Ermalin”, Xhevahir Zeneli ka treguar një histori me Llakajn që i ka bërë të gjithë të qeshin...

Pas Xhemit, Eneda Tarifa dhe Salsano Rrapi s’do të jenë më pjesë e “Portokallisë”?

0
Orët e fundit, lart e poshtë në rrjet po thuhet se dy moderatorët e emisionit të humorit “Portokalli”, Eneda Tarifa dhe Salsano...

Recent Posts