Rrëfehet Armina Mevlani: Një gjë kam mësuar fale Shkëlzenit dhe fisit te tij

0
Armina Mevlani i jep mundësinë ndjekësve të saj në Instagram, të shprehin mendimin e tyre dhe të bëjnë pyetjet që dëshirojnë. E...

I d.ënuar me b.urg, aksion në Shkodër, a.rrestohet i riu që u kishte shpëtuar...

0
P.olicia e Shkodrës ka vene ne p.ranga nje 23 vjecar i cili ishte i shpallur ne kerkim per “Kultivim te bimëve n.arkotike”.

Blindohet Lulzim Basha, frikë nga h.akmarrja e Berishës, mbahet nën mbikëqyrje krahu i tij...

0
Lulzim Basha ka marrë një nga vendimet më të vështira dhe të r.rezikshme në karrierën e tij politike, duke përjashtuar Sali Berishën...

“Sot u zgjova me m allkime”, Arbana Osmani revoltohet në rrjetet sociale me ndjekësen:...

0
Arbana Osmani nuk e ka nisur ditën si duhet mëngjesin e sotëm. Ajo ka rënë pre e fenomenit të sha.rjes dhe bu.llizmit...

Fluturoi për 40 minuta me 300 pasagjerë në bord, piloti i pa kualifikuar nuk...

0
Pasi kishte fluturuar për 40 minuta në qiell me 300 pasagjerë në bord, një avion është detyruar të kthehet në Heathrow të...

Ku i gjeti 13 milionë Euro, aktori që në tatime figuron recepsionist hoteli me...

0
Kryeministri, sikur ta kishte pronë të babës, i ka dhuruar 133 000 m2 tokë për ndërtim vilash, hotelesh e pallatesh të quajtur...

UFO në Gramsh?! Banorët: U ulën dhe dogjën tokën, lanë edhe shenja

0
Sëfundmi në Shqipëri kanë filluar të shfaqen pretendime për vizita nga jashtëtokësore në qytete të ndryshme të vendit duke e bërë edhe...

Shtohen taksat për të vetëpunësuarit! Ja cfare do te ndodhe nga 1 janari

0
Të gjithë te vetëpunësuarit që ofrojnë shërbime profesionale nga 1 janari 2023 do tatohen në mënyrë progresive. Në draftin...

Eranda Libohova ka festuar 53-vjetorin, por Irma Libohova s’ka shkuar

0
Këngëtarja e dashur për publikun Eranda Libohova ka festuar ditëlindjen e saj të 53-të. Eranda ka organizuar një festë...

PRESIDENT MILIARDER: Zbardhet Pasuria E Presidentit Të Ri Bajram Bega

0
Kuvendi i Shqipërisë votoi me 4 qershor Bajram Begajn si President të Republikës së Shqipërisë. Begaj, prej 31 vitesh...

Recent Posts