Ramës i ndodh incidenti i papritur në Korçë, dalin pamjet

0
Kryeministri Edi Rama është përballur me një incident gjatë vizitave në Qarkun e Korçës. Ai momenti kur pyet veten...

Hyri në shtëpi në mes të ditës dhe më…”/ Flet gruaja e abù.zùar nga...

0
Klodian Çalameni që shkaktoi ngjarjen në Fier ka qenë banori që fqinjët nuk e donin. Në vitin 2006, në...

Nuk do e besoni se çfarë parashikohet të ndodhë këtë fundjavë

0
Sinoptikania e Meteoalb, Lajda Porja, tha sot se temperaturat qe kane perfshire vendin tone keto dite janë anormale dhe fundjava do ngjasojë...

S.hpërthen Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Ndaj gjykatësit në këtë vend...

0
Zv.kryeministri Erion Braçe ka reaguar i revoltuar mëngjesin e sotëm ndaj disa mediave të shkruara të cilat kanë zgjedhur të mos e...

Dorezohet kërkesa e rëndësishme e PD ne Kuvend

0
Partia Demokratike ka dorëzuar në Kuvend ditën e sotme kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor për investimet strategjike. Deputeti...

Vjehrra e Floriana Garos rrëfen marrëdhënien me nusen e saj: Jemi kundërshtare në politikë,...

0
Lumturi Ratkoceri, është vjehrra e Floriana Garos dhe nuse e vjehrrë, krahas marrëdhënies personale, në politikë duket se janë “kundërshtare”, ky është...

47 vjeçe dhe nënë e dy fëmijëve/ Koha ka ndalur për Mira Konçin: Bashkeshortja...

0
Kengetarja e mirenjohur Mira Konci duket se e ka ndaluar kohen. Ndonese 3 vite e ndajne nga 50 vjetori i lindjes, kengetarja...

“Gjynah Arbori, kur të rritet do të shikojë ça mami ka pas”/ “E ule...

0
Mbremjen e djeshme stilisti Valdrin Sahiti ka mbajtur sfilatën e tij me fustane të veshura nga bukuroshet shqiptare. Në event kanë marrë...

Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha publikon foton e Berishës dhe Metës dhe...

0
Gazetari investigativ Artan Hoxha ka publikuar në rrjetet sociale një foto të ish-kryeministrit Sali Berisha dhe presidentit Ilir Meta.

Grida Dumën e mbajnë prej krahu 3 djem të rinj, Gjekmarkaj me sytë e...

0
Lulzim Basha i kishte marrë të gjitha masat , që karrigia e tij të qëndronte e paprekur, me dyert e godinës që...

Recent Posts