E mbani mend aktorin aq të dashur të dhjetra filmave shqiptarë? Ja cfare ka...

0
KoKo Fest në këtë edicion të shtatë nderoi me çmimin e Karrierës aktorin dhe regjisorin Mevlan Shanaj, me motivacionin si personalitet i...

E donin të gjitha femrat shqiptare aq i bukur ishte, por ja kush është...

0
let per here te pare gruaja e Ndricim Xhepes. Njohja jonë është e hershme, qysh në vitet kur unë...

Dikur e shihnim vetëm të qeshte/ Por shikoni si duket tani ish-gruaja e Edi...

0
Para 35 vitesh ajo ishte nje nga ikonat me te bukura te kinematografise dhe teatrit shqiptar. Aktorja Matilda Makoci ishte nje nder...

Këngëtarja e njohur shqiptare në spital në gjendje të rëndë, del fotoja që na...

0
Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Fation Kuqari ka publikuar së fundmi në Instastory një foto që ka shqetësuar të gjithë fansat e Fifit.

Bëmë mama të të ngjaj, njihuni me vajzën bukuroshe të Mira Konçit dhe Shpëtim...

0
Këngëtarja e njohur Mira Konçi dihet se prej vitesh jeton së bashku me familjen e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

I zuri vendin në ”Portokalli”/ Eneda Tarifa flet për Xhemi Shehun: Ajo është….

0
Ajo eshte nje kengetare shume e mire por dhe nje prezantuese e shkelqyer, Eneda Tarifa nje show girl e vertete.

Arbana Osmani sërish shtatzëne. Xhemi Shehu ia nxjerr “sekretin” e bebit tre

0
Ditën e sotme Arbana ka vendosur të bëjë disa blerje të reja, por ndryshe nga ditët e tjera ka ndjerë mungesën e...

Lajmi që po trondit mediat botërore: Princeshë Diana ka pasur një vajzë të fshehtë

0
Revista javore “Novella 2000” ka sjellë këtë sekret të frikshëm në sipërfaqe, njëzet vjet pas ndarjes nga jeta të princeshës, bashku me...

Humbje e madhe/ Ndërron jetë ‘Ylli i Telebingos’, zbulohet arsyeja e rë.ndë….

0
Një lajm i hidhur ka tronditur sot qytetin e Korçës ku është ndarë nga jeta në moshën 61-vjeçare Ylli Cufe si pasoje...

Kaq e vogël por tepër e talentuar! Shikoni çfarë është e aftë të bëjë...

0
Rezarta Shkurta duke iu referuar rrjeteve sociale mund të thuhet se është mjaft aktive dhe ndan me ndjekësit momente me vogëlushen e...

Recent Posts