Përfundon mbledhja e Këshillit të Ministrave, Arben Ahmetaj zbulon vendimet që u morën

0
Deklarata e Arben Ahmetaj: Sot i kaluam fondit të zhvillimit rreth 30 milionë dollarë për të vazhduar punët në terren me shpejtësi...

“Humba foshnjen pasi prita dy orë në parking”, shqiptarja d.enoncon injorimin e bluzave të...

0
Një grua shqiptare shtatzënë e infektuar me Covid ka pohuar se ka humbur foshnjën e saj pasi u detyrua të priste dy...

Habit Nard Ndoka: Basha është shtrirë barkas, i kemi kërkuar Berishës të rikthehet

0
Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, aleat i Partisë Demokratike, ka folur rreth zhvillimeve të fundit politike në PD. Përlasja...

Zbulohet s ëmundja nga e cila vuan Adriatik Llalla dhe pse u largua nga...

0
Kërkimi për ish prokurorin e përgjithshëm Adriatik Llalla varet nga SPAK, e njëjta prokurori antik.orrupsion që kërkoi d.ënimin e tij dhe shpalljen...

Reagon Nishani: Ndjej keqardhje për Llallën, është imazhi i shtetit shqiptar. Basha po i...

0
Bujar Nishani i ftuar në emisionin “Aktualitet” që moderohet nga Bejdo Malo për të folur për situatën politike në vend por edhe...

Berisha nuk heq dorë nga h akmarrja ndaj Bashës, ja veprimi i radhës

0
Ish-Kryeministri do mbajë takimin e radhës në kuadër të iniciativës ‘Foltorja’ në qytetin e Vlorës, pasi zhvilloi dy takimet e para në...

Gjiknuri dhe Klosi shkelin ligjin hapur ligjin në Shkodër, pamjet

0
Shkelja e ligjit eshte kthyer ne mode, e nga ky infektim nuk kane shpetuar as deputetet e mazhorances, pertej porosive qe ju...

Gruaja “bose” e Adriatik Llallës u ngre gishtin e mesit gazetarëve në prani të...

0
Gjykata e Posaçme kundër K.orrupsionit dhe K.rimit të Organizuar dënoi me 2 vite b.urg ish-Kryeprokurorin Adriatik Llalla. Në media...

Diagnostikohet me së mundjen e rëndë Gazetari i njohur shqiptar, djali drithëron rrjetin

0
Gazetari I njohur shqiptar Moisi Dalipaj po përballet me së mundjen e rëndë. Gazetari Ervin Baku ka shpërndarë në rrjetin social Facebook...

Rama gënjeu, zbulohet çfarë po ndodh mes PS dhe Tom Doshit

0
Edhe pse Edi Rama deklaroi se nuk do kete aleance me Tom Doshin, pas shpalljes se tij non grata nga SHBA dhe...

Recent Posts