Home News Burri i Martuar shkon ne Itali me te dashuren por ja cfare...

Burri i Martuar shkon ne Itali me te dashuren por ja cfare e gjen kur kthehet ne shtepi

576
0

Nje burre nga Mbreteria e bashkuar eshte infektuar gjate nje udhetimi ne Itali bashke me dashnoren.
New York Post shkruan se burri eshte rreth moshes 30-vjec dhe eshte mire ekonomikisht.

Kur u kthye nga udhetimi i tij ai kishte shfaqur smptomat e infektimit dhe pak me vone
kishte rezultuar se ishte pozitiv ndaj virusit.

Behet e ditur se ishte ai vete qe ka treguar mjekeve qe ka qene ne nje udhetim ne Itali
per te cilen bashkeshortja nuk e dinte deri ne ate moment.

tani ajo ndodhet e veteizoluar ne shtepi ndersa per dashnoren nuk dihet ende asgje nese
eshte e infektuar apo jo sepse ai nuk e ka dhene emrin e saj.

Shpresojme qe per ciftin te mos kete probleme te tjera me te renda.

Ne kte situate qe po jetojme duket se Italia ka qene origjina per shume shtete te tjera.