Home Menyre Jetese Burrë si ky pastë çdo vajzë shqiptare! Vetëm se do e bëj...

Burrë si ky pastë çdo vajzë shqiptare! Vetëm se do e bëj baba për herë të parë, Ezeli i ka blerë gruas super vilën luksoze

71
0

Aktori shumë i njohur për publikun shqiptar nga roli i “Ezelit”, Kenan Imirzalioglu do të bëhet baba për herë të parë.
Çifti Kenan Imirzalioglu dhe Sinem Kobal kane gjithçka gati për të mirëpritur të voglën.

Sipas mediave turke, për ta falenderuar që do ta bëjë baba, Kenan ka blerë një vilë super luksoze për bashkëshorten. Vila ndodhet në Bodrum që kushton 3 milion lira turke apo më shumë se 300 mijë euro.

Mësohet se vila përfshin një pishinë dhe një zonë private sportive.Kjo nuk eshte dhurata e pare e shtrenjte qe ai i ben bashkeshortes se tij pasi pak kohe me pare i bleu nje ore qe kushtonte 15 mije euro.