Home Menyre Jetese Blendi Fevziu feston ditëlindjen sot, tortën ia solli ai që do ta...

Blendi Fevziu feston ditëlindjen sot, tortën ia solli ai që do ta pushojë nga puna

508
0

I ftuar për të dytën herë në emisionin e Piter Panit, autori dhe moderatori i “Opinion”, perpara se të ndante me publikun disa prej kujtimeve nga udhëtimet dhe aventuarat e tij nëpër botë, u surprizua nga nje tortë që stafi i Piter Pan i kishte përgatitur.

Kush ja solli tortën? Kush tjetër veç Deonit ai që, pas disa vitesh, me shumë mundësi do te zërë vendin e tij. Duke e falënderuar për surprizën, Blendi i tha se ishte gati qe tja linte vendin Deonit: “Sa të rritesh edhe pak…”, – i tha ai Deonit pas pyetjes së këtij të fundit “kur do ma japësh atë emisionin?”

“Po unë nuk ta jap, atë duhet ta fitosh vetë…” – vijoi Blendi me shaka duke e ngacmuar 7-vjeçarin, i cili, me siguri, pas disa viteve, do të jetë në ekran njëlloj si Blendi nese punon e studion fort.