Home Menyre Jetese Bes Kallaku “s hpërthen” ndaj portaleve: “Më keni çarë…”

Bes Kallaku “s hpërthen” ndaj portaleve: “Më keni çarë…”

246
0

Është përfolur këto ditë në media për një krisje të raportit mes Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt. Dje këngëtarja la të kuptohej se ky lajm nuk ishte aspak i vërtetë, ndërkohë që aktori i njohur i humorit ka qenë pak më i ashpër në postimin e tij të fundit.

”Cdo 6 muaj një lajm ndërron jetë në skenë aktori i njohur, çdo 4 muaj një lajm tjetër ndërron jetë Ija e Bes Kallakut, çdo muaj 1 lajm Xhensila është shtatzanë dhe tani këto të fundit…. Më keni ça… Shqiptarët të rrinë të qetë”, e mbyll komentin e tij Besi.