Home Menyre Jetese Befason moderatorja e njohur e Top Channel, zbulon detajin personal na...

Befason moderatorja e njohur e Top Channel, zbulon detajin personal na shtangu të gjithëve

225
0

Moderatorja e ‘Goca dhe Gra’, Dalina Buzi është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ditën e sotme me anë të një fotoje të publikuar Dalina ka treguar se ka nisur pushimet e para verore. Mirëpo moderatorja nuk e ka lënë me kaq.

Në profilin e saj ka publikuar një video ku tregon çfarë ajo ka kërkuar në ‘Google’ ditën e sotme. Në fakt po t’i hedhim një sy vihet re që termat janë shumë të ndryshëm si për shembull ‘testi i atësisë, sa zgjat testi i ADN, emrat dhe mbiemrat në Kosovë’ etj.

Duhet vetem te aludojme pse ka kerkuar keto.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here