Home News Befason mjeku Pëllumb Pipero: Do doja të kisha rënë në kontakt me...

Befason mjeku Pëllumb Pipero: Do doja të kisha rënë në kontakt me Koron.avirusin

455
0

Mjeku i njohur tashme per te gjithe Pëllumb Pipero në një lidhje live për ”News24” ka habitur me një deklaratë duke thene se ëshë ende negativ por do donte të ishte pozitiv me koron.avirus. Pipero thotë se ka kryer testin dhe doli negativ por mjeku tha se do dëshironte të binte në kontakt me koron.avirusin.

”Po, e kam bërë testin, jam negativ akoma, por do doja të isha pozitiv të kisha rënë në kontakt me koron.avirusin.”- tha Pellumb Pipero. Ai nuk shpgjoi se kush jane arsyet pse do ta kishte dashur nje gje te tille.