Home Menyre Jetese Bashkeshortja e Arditit, gruaja qe refuzon protagonizmin, do te habiteni kur te...

Bashkeshortja e Arditit, gruaja qe refuzon protagonizmin, do te habiteni kur te mesoni cfare pune ben

982
0

Anila Beko, apo siç të gjithë e njohim, bashkëshortja e Ardit Gjebreas, të bën menjëherë për vete.

Bashkëshortja e moderatorit të njohur nuk e shmang dot plotësisht protagonizmin, ndërsa lakohet shpesh në media, jo vetëm për martesën, por edhe për mbështetjen e madhe që i ka dhënë gjatë viteve artistit të famshëm.

Anila është ndër të paktët njerëz që të mbushin me shpresë me besim dhe të bëjnë të mendosh se bota është e bukur.

Ndonëse jashtë kamerave dhe pavarësisht faktit që nuk ka folur kurrë në media për punën e saj, Anila është koordinatore produksioni në “E diela Shqiptare”, ndërsa është në rol drejtues në programin më të ndjekur të shqiptarëve.

Kontributi i saj është i madh në thuajse të gjitha projektet e Arditit, përfshirë këtu edhe festivalin “Kënga Magjike”.