Home Menyre Jetese Arti në zi! Ndahet nga jeta në moshë 22 vjecare këngëtari i...

Arti në zi! Ndahet nga jeta në moshë 22 vjecare këngëtari i njohur

2246
0

Fatkeqësisht është ndarë nga jeta reperi amerikan nga Memphis, Big Scarr.

V.dekja e muzikantit 22-vjeçar, emri i plotë i të cilit është Alexander Woods u konfirmua nga reperi Gucci Mane. Shkaku i v.dekjes së artistit është aktualisht i panjohur dhe asnjë konfirmim nuk është dhënë nga p.olicia apo raportimet lokale.

Në një nga postimet e fundit të Scarr në Instagram, i ndjeri tregonte se do të shkonte në turne me Key Glock, i cili është gjithashtu një reper nga Memphis, si pjesë e turneut të tij Glockoma 2023.