Home Menyre Jetese Arti në zi, artisti i njohur gjendet i pajete në dhomën e...

Arti në zi, artisti i njohur gjendet i pajete në dhomën e hotelit

900
0

Stephen “tWitch” Boss, i njohur si DJ në “The Ellen Degeneres Show”, ka v.dekur në moshën 40-vjeçare. TMZ shkruan se DJ “tWitch” është vetëv.rarë me a.rmë zjarri.

Ai u gjet i pajetë në një dhomë hoteli në Los Alngeles. Boss ka lënë pas gruan e tij dhe tre fëmijët e tyre, Weslie, 14, Maddox, 6 dhe Zaia, 3.

Nuk dihen ende shkaqet që e kanë bërë atë të ndërmarrë këtë hap, por gruaja e tij ka treguar dhe momentet e fundit me të.