Home Menyre Jetese Arbana Osmani shtatzënë për herë të dytë?

Arbana Osmani shtatzënë për herë të dytë?

669
0

Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj festojnë që të dy ditelindjen sot.


Ajo postoi në Instagram një foto përkrah Grishajt, ku shkruan se janë në pritje të një fëmije.


“Gëzuar ditëlindjen shpirti im binjak, shoku im i ngushtë, njeriu që gëzon zemrën time cdo dite, i cili së shpejti do të bëhet baba. Të dua.”


Lajmi në fjalë vjen teksa disa javë më parë qarkulluan zëra se moderatorja mund të ishte shtatzënë, por nuk pati asnjë konfirmim nga ana e tyre. Osmani është nënë edhe e një djali, Jonit.