Home Menyre Jetese Arbana Osmani nuk ja përton komentueses, ia kthen komentin një për një...

Arbana Osmani nuk ja përton komentueses, ia kthen komentin një për një (FOTO)

429
0

Arbana eshte padyshim nje nga moderatoret me te dashura dhe te perfolura te momentit. Ajo shpeshhere publikon ne rrjete sociale edhe foto nga jeta e saj private. Arbana ka pozuar në një supermarket, ndërsa mban në dorë disa produkte, por në krah e shohim gjithashtu edhe me një çantë Gucci e cila ju ka rënë në sy komentuesve.

Një prej tyre e pyet moderatoren nëse po reklamon produktet e supermarketit, apo çantën Gucci, 4 mijë euro.Moderatorja rrallë kthen përgjigje në komentet që i bëhen, por këtë herë ka vendosur të përgjigjet.

Pse ka ndonjë vend të veçantë ku blejnë ushqime, ata që mbajnë çanta të tilla, shkruan Arbana duke ju përgjigjur komentueses.