Home Menyre Jetese Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj bëhen me djalë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj bëhen me djalë

90
0

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj bëhen prindër të një djali.


Ishte Grishaj ai që , përmes një postimi në rrjetin social Instagram ndau një foto për ndjekësit, ku shfaqet duke mbajtur djalin në krahë:


Lindi Dielli ☀️, shkruan ai