Home News Anila Basha bëhet NENE për herë të parë, zbuloni sa emer te...

Anila Basha bëhet NENE për herë të parë, zbuloni sa emer te bukur i ka vene djalit

414
0

Nje lajm i bukur vjen per gazetaren e mirejohur Anila Basha.

Ajo është bërë nënë për herë të parë dhe kjo eshte dicka shume e bukur per te ne vecanti por dhe per admiruesit e saj.

Lajmin e bën të ditur “Newsbomb” duke zbuluar se Anila ka sjellë në jetë një djalë dhe i ka vendosur nje emer shume te bukur “ARIS”

Anila ka zgjedhur emrin Aris për të birin, në kujtim të babait te sa Aristotelit me të cilin ajo ka patur një lidhje shume të fortë dhe e ka dashur shume.

Anila dhe Aris jane shume mire dhe ne i urojme dite te bukura dhe plot dashuri.