Home News Alfred Cako ben deklaraten e re: Shqipëria dhe gjithë Europa do mbyllen...

Alfred Cako ben deklaraten e re: Shqipëria dhe gjithë Europa do mbyllen sërish ne kete date

113
0

Alfred Cako ka thene se:

”Po tani cfare do me thone gjithe trushpelaret qe me kane su.lmuar te genjyer nga Opinioni i Fevzo trushpelarit dhe emisioni Me Rudinen?


Po ata gallofet qe dje kur Shqiperia hapej dhe une parashikoja masken me detyrim dhe mbylljen ne vjeshte ata me su.lmonin dhe sot keta maskarenj hiqen sikur une nuk kisha thene ndonje parashikim te madh sipas tyre.
Ata perseri nuk e kuptojne se para 28 tetorit ne Shqiperi dhe Evrope ka mbyllje.


Por pasi te filloje mbyllja keta qe kundershtojne sot si mundesi do te thone hipokrizine e radhes duke thene,

“Epo, normal, mbas gjithe ketyre rasteve te medha, kjo do te ndodhte! Cfare ka gjetur ky njeri?!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here