Home Menyre Jetese Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të dytë

Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të dytë

135
0

Aktorja e njohur e “American Horror Story”, Billie Lourd dhe bashkëshorti Austen Rydell, janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur babai i saj në Variety’s Dealmakers Breakfast në Beverly Hills të martën.

“Vajza ime lindi një fëmijë mbrëmë”, tha Bryan Lourd ndërsa ishte në skenë.