Home Menyre Jetese Ajlin nga Tropoja, 29 vjec me 7 femije: Ja si ja dal...

Ajlin nga Tropoja, 29 vjec me 7 femije: Ja si ja dal ti ve ne gjume.

986
0

Ajlin Alfredaj ishte pjese e emisionit Ftese ne 5 Me Bieta Sulon, nga shtepia e saj ne Tropoje ku ndhodhej dhe bashkeshorti i saj bashke me 7 femijet.
Shume te lumtur dhe ne nje ambient plot me gjalleri, Ajlini tregoi se keto dite veteizolimi po i kalon shume mire, fale ndihmes dhe te bashkeshortit.

E pyetur nga Bieta, Ajlini tha se shte e veshtire ndonjehere te kontrollohen te gjithe, por ja del ti lodhe me lojen popullore Vigani dhe Shkurtabiqi.
Ndersa pyetjes per nje femije te tete , Ajlini preferoi qe ti pergjigjej i shoqi, i cili tha se per momentin eshte i lumtur me kaq femije sa ka.