Home News Agron Llakaj reagon ashpër ndaj programit më të ri në Top Channel:...

Agron Llakaj reagon ashpër ndaj programit më të ri në Top Channel: Mjaft, po na shka.tërroni të ardhmen

398
0

Programi më i ri që ka filluar në Top Channel çdo të premte me emrin Aventurierët eshte ne formën e një reality show por që në episodin e plotë ka shkaktuar shumë zhurmë dhe debat. Pas Florjan Binaj ky program nuk është pëlqyer aspak edhe nga Agron Llakaj, i cili e ka quajtur të shëmtuar dhe të rëndë.

Sipas këndvështrimtit të tij Aventurierët është një degj. enerim dhe ndërkohë i ka bërë thirrje AMA-s që të marrë masa për të vetem arsye se nuk komunikon mesazhe të rëndësishme tek fëmijët. Aktori në një postim në Instagram r tij është shprehur se ky reality show kaq diskriminues nuk duhet të lejohet për shkak se ndikon për keq në edukimin e fëmijëve.