Home News A ksidentohet eskorta e kryeministrit shqiptar

A ksidentohet eskorta e kryeministrit shqiptar

129
0

Një nga makinat, pjesë e eskortët së kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti është a.ksidentuar këtë mbrëmje.

Ngjarja ka ndodhur në Gjilan dhe lajmi është konfirmuar nga zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, Përparim Kryeziu.

Në një sqarim për mediat, Kryeziu tha se kryeministri Kurti nuk ka qenë në veturën e a.ksidentuar dhe se askush nuk është lënduar.