Home News A ksidentohet aktorja e njohur, makina e saj përfshihet nga flakët, niset...

A ksidentohet aktorja e njohur, makina e saj përfshihet nga flakët, niset me urgjencë në spital me djegie të rënda

502
0

Aktorja e Hollivudit Anne Heche mbetet e shtruar në spital dhe në kujdesin intensiv pasi një makinë që ajo po ngiste u përplas me një rezidencë në Los Angeles të premten dhe u përfshi nga flakët.

“Anne është në reanimacion, ajo është me fat që është gjallë. Ajo ka djegie të rënda dhe ka një rikuperim të gjatë përpara. Ekipi i saj dhe familja e saj janë ende duke u përpjekur të analizojnë atë që çoi në a.ksident,” i tha CNN të shtunën një burim i afërt me Heche.

Automjeti po udhëtonte me shpejtësi të lartë kur doli nga rruga dhe u përplas me një banesë, tha të premten për CNN, Jeff Lee, oficeri i informacionit publik të p.olicisë së Los Anxhelosit.