Home Menyre Jetese A ju kujtohet kjo kengetare e njohur? Shikoni me ke eshte takuar...

A ju kujtohet kjo kengetare e njohur? Shikoni me ke eshte takuar ajo sot dhe si duket tani

1045
0

Një nga këngëtaret dhe ikonat e muzikës së lehtë shqiptare qe ka marre pjese ne shume festivale me një zë dhe stil unik që ka ditur gjithmonë si ta bëjë për vete publikun dhe për këtë arsye mungesa e saj ka krijuar nostalgji tek publiku i dashur.

Një foto e Eranda Libohovës me Ema Qazimin, na bëri të kuptonim sa shumë na ka munguar Ema, me zërin, stilin dhe personalitetin e saj. Komente pafund që falënderonin Erandën për këtë takim me Emën, treguan se ajo i ka munguar vërtet shumë publikut shqiptar.

Përveç individualitetit artistik, Ema ka qenë një ndër figurat pikë-referimi për stilin e të veshurit dhe look-un e saj, pasi gjente mënyrat për të qenë ndryshe, edhe në një kohë ku nuk kishte shumë alternativa.

Në foton që Eranda ka postuar me të, ajo duket shumë e bukur, në formë dhe me origjinalitetin e saj të veçantë.