Home Menyre Jetese A ju kujtohet Aida Shtino? Moderatorja i habit të gjithë dhe rikthehet...

A ju kujtohet Aida Shtino? Moderatorja i habit të gjithë dhe rikthehet si kurrë më parë

1152
0

Me siguri te gjithe ju e kujtoni shume mire moderatoren e nje prej emisoneve me te ndjekura dikure, Aida Shtino.
Moderatorja u zhduk nga ekrani per tu kthyer nje vite me pare si politikane duke surprizuar publikun. Por se fundmi ne instagram moderatorja ka surprizuar ndjekesit duke publikuar nje foto me nje makine lukzose Benz AMG, dhe percjell kete mesazh:

Jeta eshte e shpejte. Ajo nuk eshte gje tjeter vecse nje moment. Le te mos lejomje kete moment te shuhet. Sa te drejte paskam pasur qe e paskam bere kete status para nje viti, ja ku jemi sot te gjithe te mbyllur dhe shikojme fotot dhe kujtimet. Sa te mbaroje kjo pandemi udhetoni dhe levizni, ne vendet ku ju esnderronit. Dite te mbare per ju, shkruan Shtino.