Home Menyre Jetese A e mbani mend “Bylentin” tek seriali Dashuri e ndaluar? Vajzat sot...

A e mbani mend “Bylentin” tek seriali Dashuri e ndaluar? Vajzat sot çmenden pas tij…

1147
0

U bë i njohur në Shqipëri nga seriali Dashuri e ndaluar ku luante rolin e Bylentit, djali i vogël i familjes Zijagil. Por pak vite më vonë ai u shfaq në rolin e Mert në serialin Shtëpiake të dëshpëruara.

Mirepo sot ai nuk është më ai djali i vogël që shihnit tek seriali “Dashuri e ndaluar” dhe as ai djali adoleshent qe ka luajtur tek Shtëpiake të dëshpëruara, sepse tani është rritur, ka një pamje krejt tjetër dhe eshte duke çmendur vajzat e Turqisë me pamjen e tij.

21-vjeçari rolin e fundit e pati në serialin Ertugrul ku u shfaq me një pamje më burrërore në rolin e “Dundar”. Keshtu qe sot aktori simpatik ka terhequr shpesh vemendjen e vajzave.