Home Menyre Jetese A e gjeni kush eshte vajza ne foto? Ajo eshte njera prej...

A e gjeni kush eshte vajza ne foto? Ajo eshte njera prej kengetareve me te dashura per publikun shqiptar

1350
0

Vajza ne foto eshte Shkurte fejza, kengetarja eshte me te vertete nje artiste e kompletuar. Ajo kendon shum bukur dhe eshte e mrekullueshme.

Por kjo foto e vjeter eshte nga me te rrallat e kengetares Shkurte Fejza. Ja si duket ajo sot.