Home Menyre Jetese 47 vjeçe dhe nënë e dy fëmijëve/ Koha ka ndalur për Mira...

47 vjeçe dhe nënë e dy fëmijëve/ Koha ka ndalur për Mira Konçin: Bashkeshortja e Saraçit në formë të shkëlqyer

526
0

Kengetarja e mirenjohur Mira Konci duket se e ka ndaluar kohen. Ndonese 3 vite e ndajne nga 50 vjetori i lindjes, kengetarja e njohur qe eshte dhe nene e dy femijeve, shfaqet ne forme te shkelqyer.

Familja Saraci prej vitesh jeton ne Amerike ku kane filluar nje jete te re. Freskia e Mires eshte e njejte me ate te festivaleve qe ne e kujtojme. Ne foton qe duket me te bijen nuk ka asnje dallim dhe mund te themi se jane dy motra dhe jo nene e bije.