Home Menyre Jetese 36-vjecare dhe akoma beqare/ Mariza Ikonomi tregon arsyen e vertete perse nuk...

36-vjecare dhe akoma beqare/ Mariza Ikonomi tregon arsyen e vertete perse nuk martohet

1385
0

Këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi gjithnjë është dalluar për dy gjëra të rendesishme në jetën e saj. Së pari është dalluar zëri i saj melodioz dhe gjithashtu ceshtja tjeter me e diskutuar eshte se përse ajo vazhdon të qëndrojë beqare!

Por dilemës së fundit, Mariza i dha përgjigje mbrëmjes e së mërkurës në emisionin Glamour Zone në TV ORA.

Moderatorja i beri disa pyetje Marizes rreth beqarise:
Përse je beqare? Ti thjesht nuk ke gjetur shpirtin tënd binjak? Apo nuk të përshtatet institucioni i martesës? Sepse ka njerëz që thjesht nuk e gjejnë veten tek martesa.

Mariza Ikonomi është shprehur: Jo, më pëlqen. Absolutisht që më pëlqen martesa, më pëlqen edhe familja, gjithashtu më pëlqen që nesër pasneser të kem dhe une fëmijët e mi, por thjesht besoj që nuk ka ardhur ende momenti i duhur. ”

Keshtu shuhet kureshtja edhe e atyre qe pyesin per jeten private te kengetares.